český

AKT KANADA | červenec 4 | Toronto Federální soud Kanady
Za prvé, děkujeme všem, kteří projevili podporu dnes v Torontu. V den, kdy šla lépe, než jsem doufal, že máme nyní již proměnná mít soud vydat směr (z komor) s předepsanou slušnosti na to, jak nejlépe postupovat s naším prvním ex parte slyšení v pondělí 9. července.

Očekávali jsme, že jednoduše podat návrh. Místo toho se tato historická a pozoruhodná pod pořízena při vyšších úředníků Ihned k soudu pro směr – když jsme trpělivě čekali v krásném zařízené konferenční podání kancelářské místnosti. Personál nám poskytl materiály a informace – (naučili jsme se pár věcí, které jsme očekávaly, že třeba příští týden Vyjasnit u soudu). K naší radosti, soud nařídil, aby se soubor nejen ex-parte pohybu materiálu, ale také náš celou aplikaci – celý týden chov, než jsme očekávali.

Samozřejmě, byl jsem nadšený – i jiné, než absolvování zednářské znesvěcení / ohavnost / ostuda obvyklého odpad lidského života ve jménu zvrácené a nelidské systému.
Zednářství je Posedlost: nejpůsobivějších symbol v egyptském náboženství “Obelisk” Stačí říct ne – FU (Poznámka trhliny, mezery a neúplných / unkept To vðroby “), Svítání je blízko – Zánik tmy je blízko
Vyhlásili jsme tuto skvělou novinku u nás kulatý stůl AKA To Tisková konference To jinde jsme strávili několik hodin setkání a odpovídat na otázky. Streaming / bezdrátové připojení bylo přerušeno, ale celé video bude brzy k dispozici Pro ty z vás, kteří nemohli zúčastnit sledovat živě.

Poznámka: jsme “vypuzen” a filmování zakázáno našich diskusí u kulatého stolu z přední části budovy Federálního soudu na 180 Queen St W. vzhledem k 2 zřejmě narušených a nestabilních / naštvaný / zmatený agenty provokatéry. Každá osoba nebo skupina, která se snaží očernit, pomlouvají, disk zdiskreditovat nebo poškodit ostatní, že se snažíme vyvolat nebo nalákat ke spáchání vyrážka / vhodné akce (y) musí být identifikovány, jmenoval a stranili se občanské společnosti – a soudní budova vlastnictví – poznámka AKT. Mám v úmyslu osobně touto věcí, když jsem vedle u soudu s cílem udržet na pravou míru a nedřímají Ch. skandální nesmysly (což jsem si být rušivé, protiprávní a potřebují právní pozornosti). Udělal jsem jistý, že bezpečnostní pracovníci byli vědomi toho, že jsme měli jasné nic společného s párem, než jsme se “pohybuje podél” a pokusil se připravit náš live stream jinde.

Poté, co křičí prohlášení v tom smyslu, “já nejsem odchodu dokud nezavoláte policii,” na dvou bezpečnostních pracovníků před vchodem do dvora, nešťastný (a nezvaný) hadíth duo pokračoval následovat AKT a novinář / stoupencům Osgoode nádvoří. (To švy se mi, že dynamické duo se zdá, že “utekl” na zátah a sledoval cíle). Neodradila, jsme se vydali až na trávníku (veřejné) nádvoří Osgoode a recommenced naše setkání. Ještě jednou, bezpečnosti požadovala, aby jdeme dál. Tentokrát jsem se slušně zeptal, zda natáčení zvenku bran by být příjemný – na které důstojník odpověděl: “To je chytrý” – měli jsme dohodu. Když jsem se zeptal, jestli důstojník obdržel v souvislosti s cílem vypudit nás, odpověděl se trápí oči: Ach jo! Co historický den, opravdu.
V je pro vítězství – a za mír
Díky všem našim rostoucích příznivců pro svou hlubokou lásku a nejlepší Vibes bytí ukázal se v našem směru. Tato rychlost pohybu roste a dnes je svědectvím o tom, že lidstvo jasně říká NE – FU na mysli kontrolu, dominance, mučení, nenávist, rozdělení, války, korupce a podvodu. Je to tak těžké porozumění?

Videa jsou nahrávány a bude uvolněna v brzké době.

KONEC Poznámka: Všechny místní / MSM je 100% mimo naší kulatého stolu. Jasně to ukazuje, že pro nás všechny Sheeple nejsou řekl NEWS. Ty se prodávají lístek zboží ratherkool na CBC a další děvky pro pány, kteří používají mít na starosti. To je důvod, proč nikdo nestará číst hadry nebo sledovat idiotv déle. Zajímalo by mě, někdy též Tyto děvky Goodwill požádat o finančních výpomocí v pořadí, v jakém se mohou i nadále věnovat lidstvo naše nejdůležitější příběhy jim podávána jako každý ………….. (Vyplňte ve vlastním slova).

My, lidé, jsou darovány. A my jsme si dobrou vůli soudu, po soudu, který souhlasí s našimi jednoduchými a logické požadavky. Podívej se na tohle rozvinout a dávejte pozor na obvinění brzy.

S velkou nadějí a velkou láskou, Jason J.

Kanata den komuniké: Šance na druhou stranu stolu na oligarchie Crowna, církve a korporace

Vydal Kevin D. Annett a ITCCS a další na 1. července 2012

Největší zločinného spolčení v historii je konfrontován tento týden u federálního soudu v Torontu.
Ve středu 4. července naším přítelem a spojencem, Jason Bowman Asociace občanských státních zástupců (AKT), bude podání první žaloby soud v historii proti Vatikánu, Crown of England, vlády a církví Kanady, a farmaceutické Corporation za zločiny proti lidskosti a zločinného spolčení.

Každý, kdo rychlost trpěli v rukou skupiny konopí Tyto přišla a zapojte se do akce.

Například, pro století lékařů a duchovních trápí římský katolík a sjednocená církev Kanady sterilizovanou a experimentoval na lidech kontě méně domorodých z nichž mnozí jsou děti, které zemřely v důsledku – na základě smluv s korunou Anglie a předních farmaceutických společností s vazbami na armádu.

V roce 1995, kdy jako západního pobřeží Spojených duchovní kostela jsem začal odhalit hrozná důkaz o tom, postupů, testování léků na tyto společnosti na děti v církevních zařízeních Spojených jako RW Velké nemocnice v Bella Bella, BC, byl jsem se zaměřil na zaměstnance a profesionální ničení této církve a její přátele ve vládě.

Po celé Kanadě, tam je mnoho takových případů zločinného spolčení umlčet pravdu a pravda skrutátorů. Nyní poprvé, je tu šance pro tyto trestné činy, byli postaveni před světlem a osoby odpovědné odkazy na veřejně účtu.

Tato možnost začíná v pondělí, 9. července Když Jason Bowman goodwill tvrdí naši žádost do federálního soudu soudce.

Kromě historické “McLibel” soudu v Anglii během 1990 let, kdy dva lidé singlehandedly přijal Corporation McDonald je, nemohu myslet na větší případě konfrontace David Goliáše u soudu. V naší obleku, jsme se jmenuje největší role v globální genocidy Po spiknutí ke spáchání a skrývají staletí plenění, vraždy a korupci.

Naše telefony neproběhly zaplavila už několik desítek lidí, kteří chtějí nás podpořit a předložit své vlastní případy a podle sdělovacích prostředků chtějí rozhovory. Je jasné, že jsme udeřil akord.

Buďme jasné, o naše účely.

Tento soud není cíl sám o sobě, ale jeden krok, i když velký, sesadit a disestablish samosprávné korporace církve, státu a podnikání, které způsobil zmatek na našem světě. Z tohoto nečisté aliance rychlost byla za zničení milionů lidí a představuje stále větší hrozbu pro blaho našich dětí, našich svobod a naší planety.

Takže nejsme ven na finančním vyrovnání nebo “náhrada” z těchto oligarchií. Nic rakoviny vzorek ukojit za to, co udělal, a jejich právníci goodwill nekoupili já v rámci jejich odpovědnosti za masové vraždy. To není “zranění”, ale soud úder mířil na síle podnikání, církve a státu.

Takže, pokud spravedlnost má přijít, to se nestane přes rozhodnutí soudu, ale jak se zbavit těchto tyranské instituce dohromady a objevování našeho světa, aby se jejich zločiny už nikdy nebude opakovat. Chceme, aby Vatikán a zisk farmaceutické firmy hlad pryč celkem, ne jen upravovat. Vidíme to hromadná žaloba je prostředkem k tomuto účelu.

Tato skutečnost je dnešní den Kanata poselství všem, palčivější.

Před třemi lety dnes skupina vlastenců ve Winnipegu ohlásila vznik republiky Kanata: travnaté kořeny pohyb Ti sestoupili z domorodých a evropské národy, které jsou určeny nejen pro zpřetrhat vazby na fiktivní “Crown of England”, ale to aby se vrátil na půdu, bohatství a moci na všech našich lidí z mála, kdo současné době monopol to.

My, kteří jsme se pustil touto cestou suverenity a nezávislosti jsou kompletní realista. Víme, že takový republika rovná se dobrá vůle nepřijde o následující výkazy a “Cyber radikalismu”, ale tím, že staví na zemi novou společnost uvnitř shellu starých. A první praktické kroky k dosažení tohoto cíle je vytvoření morální rámec prostřednictvím nového soudního systému založeného na společných soudů v rámci úřadu naší republiky Kanata.

První věc předložena do tohoto nového soudního systému bude proti tzv. Crown of England a Vatikán po staletí teroru a krádeže proti všem lidem Kanady.

Případ, který bude tvrdit, Jason Bowman 9. července v federálního soudu je otevření volejbal v této kampani se přemístit korunu a církev v naší zemi.

Osobně se domnívám, mnoha duchy a předky sleduje, co děláme tento týden. V mnoha ohledech se cítím jako bych pokračovat v nedokončeném díle mého pra-pra-pradědeček Philip Annettovi, Horní Kanada zemědělci, který bojoval v Patriot hnutí, pokud 1837 na více než hodit oligarchii s názvem Rodinný kompaktní, že v mnoha ohledech stále vládne Kanada a náš svět.

Bojujeme bitvu Sami můj dědeček a jiní vedl před dvěma sty lety Vzhledem k tomu, že pohyb byl zdrcen, a Crown a církev a jejich bohatí přátelé Staň se na trůn v Kanadě. Sami roce vlastenci byli poraženi, první vražedný “indický rezidenční škola” byl vytvořen korunou na Mohawk “školy” v Brantford, Ontario. Že rána byla zaměřena nejen na původních obyvatel, ale v každé evropské osadníky, uložit duševní a duchovní tyranie biskupů a bankéři na naší zemi, z níž jsme se jen obtížně objevit.

Více než polovina dotázaných Kanaďanů jsou s námi, a chtějí ukončit naše vztahy s korunou. Ale nejsme si představovat pouhou změnou politického stráže, s novými elity běží přehlídku pod novým praporem. Musíme dosáhnout duševní a duchovní osvobození reformy dříve, než nová sociální realita je možné.

9. července, začínáme tuto emancipaci. Potřebujeme vás nejen vyšplhat na palubu, ale používají naši snahu přeměnit svůj vlastní život a společenství od zdola nahoru.

Pošlete nám svůj příběh. Podělit o své zprávy a You Tube vyslání, goodwill dokument naše Probíhající soud. A vzkřísit sny našich nejstarších předků dva Row wampum Jaké domorodého a osadníka sdílené celou zemi Stejně tak i v klidu.

Je to radost a čest stát s vámi se všemi v této věci, a bitva.
(Těšte se na You Tube vysílání našeho 4. července na tiskové konferenci v Torontu)
Republika Kanata

Asociace občanských státních zástupců

AKT – Kanada

TISKOVÁ ZPRÁVA 1. července 2012, Toronto, Kanada

AKT / ITCCS Společná tisková zpráva Prohlášení: Skupina Citizen obětí na zahájení řízení u federálního soudu Kanady proti Vatikánu, sjednocená církev Kanady, královna, Harper vláda a Big Pharma pro jejich údajnou účast na spiknutí všeobecného rozšíření týkající zločinů proti lidskosti, genocidy a institucionální korupce. První ex parte pohyb ve věci Kevin Annett et al. v. stát Vatikán papeže Benedikta XVI., et al., je nastaveno tak, aby argumentoval u federálního soudu v Torontu v pondělí 9. července. Tisková konference rychlost byla naplánována na 4. července u federálního soudu budově na Queen St v Torontu v 1:00 hod.) Poprvé, internátních škol, kostel a sexuální zneužívání lékařské konopí Oběti spojit své síly v nebývalé hledání spravedlnosti – před odhlášení z Kanady jako národa. Podívejte se: VIDEO: REV. Kevin Annett – veřejná prohlášení ve Vatikánu / republikou Kanata (Kanada) v tomto video rozhovoru s Alfredem Lambremont Webre, rev. Kevin Annett, pojednává o veřejné prohlášení na papeže Ratzingera a Vatikánem o tom, že pokud zvláštní opatření přijata papežem a Vatikán 15. září 2012, “každý známý římskokatolický kněz, nebo úředník, který rychlosti poškozené dítě nebo chráněné Ti, kteří mají bude veřejně jmenován naší sítě, a bude veřejně zatčen a vyhoštěn ze svých kostelů. ”

Kevin Annett (jednatel Mezinárodní tribunál zločinů církve a státu, nebo ITCCS) a Jason Bowman (zakladatel, Asociace občanských státních zástupců, nebo ACP), které vedou rychle rostoucí počet kanadských obětí v nebývalé výzvy žaloby u federálního soudu.

Reprezentovat sebe a undisclosed číslo žalobce Kirchberg, Bowman a jeho tým získal pohybu sluchu datum a plánují podat tajné cvičební materiály na bázi ex parte na torontském odvětví federálního soudu Kanady v nejbližších dnech. (Ex parte je termín znamená, že všechny Soupeřící strany se promlčují přístup do všech soudních podání – a goodwill dokonce vyloučen z vědět, co se stane během slyšení u soudu na 9. července – alespoň prozatím – nebo dokud soudních příkazů jiný moudrý) .

Zatímco některé aspekty tohoto prvního cvičení zůstat pod pokličkou těsné, některé strany sporu se hovoří a podporuje další oběti udělat krok vpřed v rámci Kanady – a po celém světě.

“Už to začíná být velká – je to globální. Konečně máme možnost postavit se společně jako utlačovaných občanů a mít náš den u soudu – to je naše šance, jak usilovat o spravedlnost, “říká Erin, stát spiknutí informátor, který rychlost vyčerpání jejího rodinného života úspory placení svých vlastních právních nákladů, které její součástí Nikde v tom, co popisuje “výsměchem spravedlnosti”.

“Těžce pracující a čestní lidé jako my prostě Havering konečně dost. Občané mají právo požádat o spravedlnost, “dodává Bowman. “… A to je přesně to, co jsme si předsevzali. Máme v úmyslu usilovat o zatýkací rozkazy a jsou připraveny ke stíhání obviněných strany My sami na základě zákona. Už žádné soudně zvrácené hry – nastal čas na účet “.

Kanadští obyvatelé, kteří vhodné intonace jedné kategorii jsou vítáni, aby se vyšetřování, protože certifikace třídy účastníků nemusí být dokončeno pro někdy (Všichni účastníci musí byli poškozeni státem podporované provinění)

Církví a státem trestní spiknutí
Farmaceutické churchmusic státní spiknutí
Pro úplné informace nebo se připojit, navštivte: https://federalclassactions.wordpress.com
Tiskový kontakt: Jason Bowman (705) 250-0221 nebo Kevin Annett (250) 591-4573
canada.acp @ gmail.com | hiddenfromhistory1@gmail.com

Breaking News – 29.června 2012

Média úniku: Historický zločinného spolčení Argumenty proti Vatikánu a koruna Anglie, které budou zahájeny u federálního soudu Kanady

Třída akce oblek je první svého tváři, jehož cílem je kostelů, vlády a velkých farmaceutických společností

Toronto, Kanada:
Společný médií zpráva Asociace občanských státních zástupců (AKT) a Mezinárodního trestního tribunálu zločinů církve a státu (ITCCS) má být propuštěn na “Den Kanady”, 1. července 2012.

Oznamuje první soud společné žaloby v kanadské historii jmenovat jako co-obžalovaní Vatikánu, koruna Anglie, Kanady a jeho kostely a velkých farmaceutických firem, z nichž všechny jsou obviněni ze zločinů proti lidskosti a zločinného spolčení.

Žaloba je podána Jason Bowman zemí AKT a REV. Kevin Annett z ITCCS, jménem skupiny a mnoho dalších.

Soud bude vysvětleno podrobněji na tiskové konferenci pevné ke dni podání přihlášky na federální soudní budovu, ve středu 4. července v 1 pm EST na 180 Queen Street West v Torontu.

Kopie 1. července prohlášení tiskové je přiložen.

“Oběti kostela, státu a Big Pharma se konečně spojovat, aby ukončila jejich teroru,” řekl Kevin Annett dnes.

“Mezi dalšími žalobci v naší třídní akce bude přežili genocidu Kanady proti Native lidí, kteří nikdy neměli svůj den u soudu. Bílá prací je u konce. Více než 50.000 zavražděných dětí Goodwill Ptejte konfrontace Kanadu a katolické, anglikánské a sjednocená církev a umístění je všechny k soudu. ”

Pro podrobnosti o kontaktním Jason Bowman na 705-250-0221 a Kevin Annett na 250-591-4573.

 
Podívejte se na důkaz genocidy v Kanadě a dalších zločinů proti nevinným v http://www.hiddennolonger.com a na webových stránkách Mezinárodního tribunálu zločinů církve a státu v http://www.itccs.org.
Zprávy pro Kevin Annett můžete na 250-591-4573 (Kanada).
Sledujte Kevinova oceněný dokumentární film zatvrzelých na jeho internetových stránkách http://www.hiddenfromhistory.org
Dal jsem Kevin Annett své indické jméno, Eagle Strong Voice, v roce 2004, když jsem přijal jej do našeho Anishinabe národa. Nese to jméno hrdě Vzhledem k tomu, že dělá práci, on byl pozdě na to, abych svým lidem jejich chyby. Mluví důrazně a s pravdou. Hovoří pro náš židle a zavražděných dětí. Žádám všechny, aby ho poslouchat a vítám ho. – Hlavní Louis Daniels – Starší Whispers Vítr, Turtle klan, Anishinabe Nation, Winnipeg, Manitoba

Společnost byla založena v roce 2012 Jason J. Bowman, AKT je dobrovolník protikorupční sbor občanů a občanských zástupců, kteří hledají spravedlnost pro oběti trestné činnosti v případech jiných tradicionalistů správy nechtějí nebo jiné moudré ochoten jednat.

Zadejte svoji e-mailovou adresu, nebo zůstat vyslán pro více informací.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s