فارسی

کانادا ACP | جولای 4 | تورنتو دادگاه فدرال کانادا
اول، ما از همه که نشان داد حمایت خود را از امروز در تورنتو. روز بهتر از من امیدوار بود که ما در حال حاضر قبلا متغیر به دادگاه جهت موضوع (اتاق) با احترام مشخص شده چگونه به بهترین وجه ادامه با سابق یک طرف شنوایی ما در دوشنبه جولای 9th رفت.

ما انتظار می رود حرکت به سادگی به فایل. در عوض، تحت مصرف این تاریخی و قابل توجه بود توسط مقامات ارشد بلافاصله به دادگاه جهت گرفته شده – در حالی که ما با صبر و حوصله در بایگانی دوست داشتنی مبله اتاق کنفرانس دفتر منتظر. کارکنان ما را با مواد و اطلاعات ارائه شده در – (ما چند چیز است که ما نیاز به روشن کردن هفته آینده در دادگاه بود) را آموخته است. برای لذت ما، دادگاه کارگردانی که ما پرونده نه تنها به استثنای مواد یک طرف حرکت، بلکه کل برنامه ما – breading هفته کامل از ما انتظار می رود.

طبیعتا، من سوال – به غیر از عبور از این هتک حرمت های ماسونی / بیزاری / رسوایی به زباله های همیشگی زندگی انسان به نام سیستم فاسد و غیر انسانی است.
وسواس فراماسونری: مهیج نماد در دین مصر “ستون هرمی شکل سنگی” نه گفتن – فو (ترک توجه داشته باشید، شکاف ها و طرز کار ناقص در / unkept) سحر نزدیک است – رحلت تاریکی نزدیک
ما این خبر را بزرگ در نام مستعار بحث میزگرد اعلام کرد در جای دیگر “کنفرانس مطبوعاتی” ما صرف چند ساعت دیدار و پاسخ دادن به سوالات. اتصال جریان / بی سیم، مختل شد اما در کل در این ویدئو به زودی در دسترس خواهد بود برای کسانی از شما که نمی تواند شرکت را به تماشای زندگی می کنند.

توجه: ما از cache خارج می شد و ممنوع از فیلمبرداری بحث میز گرد ما را از مقابل ساختمان دادگاه فدرال در 180 ملکه سنت با توجه به 2 آشکارا آشفته و ناپایدار / خشم / آشفته عوامل تحریک دبلیو. هیچ شخص یا گروهی که به دنبال بدنام، تهمت، دیسک را بی اعتبار و یا صدمه زدن به دیگران از طریق تلاش برای تحریک و یا طعمه یا چیز جالبی که سبب عطف توجه دیگری شود آنها را به ارتکاب عمل راش / نامناسب (ها) نیاز به شناسایی شوند، به نام و از جامعه مدنی دوری کردند – و اموال دادگاه – توجه داشته باشید ACP. من قصد دارم شخصا دنبال این موضوع وقتی که من نیستم بعد در دادگاه به منظور حفظ ضبط مستقیم و به untainted توسط کانال مزخرف مفتضح (که من مخل، غیرقانونی و در نیاز به توجه حقوقی). من ساخته شده که برخی از ماموران امنیتی آگاه باشید که واضح است که ما تا به حال هیچ ربطی به این جفت ارز قبل از ما نقل مکان کرد در کنار و سعی کردند به راه اندازی جریان زندگی ما در جاهای دیگر ساخته شد.

بعد از بیانیه فریاد به اثر “من می روم تا زمانی که شما به پلیس” را به ماموران امنیتی در مقابل ورود به دادگاه، تاسف و کشیدم که چرا خودش رو دعوت کرده که بیاد اینجا، اونم بی دو hadeeth اقدام به دنبال ACP و روزنامه نگار / حامیان Osgoode حیاط. (به من درزهای که دو پویا ظاهر می شود به “فرار” تور یا دام و به دنبال اهداف). مصمم، ما در چمن (عمومی) حیاط Osgoode مجموعه و recommenced ملاقات ما. بار دیگر، امنیت خواست که ما حرکت کنند. این بار، من مودبانه پرسید که آیا فیلمبرداری از در خارج از دروازه خواهد بود دلپذیر – که افسر پاسخ داد: “حالا که هوشمند” – ما تا به حال بر. وقتی از او خواستم اگر افسر در مورد منظور ما اخراج دریافت کرده بود، او را با آزار چشمان پاسخ: اوه آره! چه روز تاریخی، در واقع.
V برای پیروزی – و برای صلح است.
با تشکر از تمام طرفداران رو به رشد ما برای عشق عمیق و بهترین vibes بودن آنها در جهت ما نشان داد. این سرعت حرکت در حال رشد است، و امروز به عهد به این واقعیت روشن که بشریت گفت: NO – فو برای کنترل ذهن، سلطه، شکنجه، نفرت، بخش، جنگ، فساد و تقلب است. آیا آن که به درک؟

ویدئو در حال بارگذاری شده و به زودی منتشر خواهد شد.

END نکته: تمامی محلی / MSM 100٪ از میز گرد ما غایب بود. واضح است که این نشان می دهد به ما که Sheeple نمی شود گفت: اخبار. آنها در فاحشه CBC و دیگر استادان استفاده می شود که مسئول لایحه ratherkool کالا فروخته می شود. این است که چرا هیچ کس اهمیت به خواندن ژنده پوش و یا تماشای idiotv دیگر است. من تعجب می کنم گاهی اوقات یا نه این فاحشه حسن نیت برای کمک مالی به منظور بخواهید که آنها ممکن است به سبب انسانیت مهم ترین داستان تغذیه به آنها هر کدام مانند یک ………….. (در واژه خود را را پر کنید).

ما، مردم هستند اهدا شده است. و ما حسن نیت دادگاه پس از دادگاه است که باید با درخواست ساده و منطقی به توافق برسند. سازمان دیده بان این اشکار کردن و تماشای کیفرخواست به زودی.

با امید و عشق بزرگ، جیسون J.

کاناتا روز اطلاعیه: احتمال به نوبه خود استفاده از جدول در الیگارشی از تاج و تخت، کلیسا و شرکت

صادر شده توسط کوین D. آنت، ITCCS ها و دیگران در تاریخ 1 ژوئیه 2012

بزرگترین توطئه جنایتکارانه در تاریخ است که این هفته در یک دادگاه فدرال در تورنتو مواجه است.
در تاریخ چهارشنبه 4 ژوئیه دوست و متحد ما، بومن جیسون از انجمن دادستان های شهروند (ACP)، پر کردن کلاس اقدام به طرح دعوی در دادگاه اول در تاریخ علیه واتیکان، به تاج و تخت انگلستان، دولت و کلیساها از کانادا و دارویی شرکت برای جنایت علیه بشریت و توطئه جنایتکارانه.

کسی که با سرعت در دست این گروه شاهدانه رنج می برد جلو آمده و پیوستن به عمل ما است.

به عنوان مثال برای پزشکان قرن و روحانیت آزار کاتولیک روم و کلیسای متحده کانادا و در تعداد مردم کمتر بومی سترون تجربه – بسیاری از آنها را کودکان که به عنوان یک نتیجه درگذشت – تحت توافق با تاج انگلستان و برجسته شرکت های داروسازی با روابط به ارتش است.

در سال 1995، هنگامی که به عنوان کشیش کلیسای غرب ساحل متحده شروع به کشف شواهد وحشتناک از شیوه های تست مواد مخدر برای این شرکت ها بر روی کودکان در امکانات کلیسای متحده مانند RW بیمارستان بزرگ در بلا بلا، پیش از میلاد، برای کارکنان و حرفه ای تخریب شد توسط کلیسا و دوستان آن در دولت را هدف قرار داده است.

در سراسر کانادا هستند، بسیاری از این گونه موارد از توطئه جنایتکار برای خاموش کردن حقیقت و حقیقت tellers وجود دارد. در حال حاضر، برای اولین بار، یک شانس برای این جنایات را به نور و کسانی که مسئول ساخته شده برای عموم به حساب آورده است.

این فرصت ایمیل دوشنبه، 9 ژوئیه هنگامی که جیسون بومن حسن نیت استدلال می کنند برنامه خود را قبل از یک قاضی دادگاه فدرال است.

علاوه بر تاریخی “McLibel” طرح دعوی در دادگاه در انگلستان در سال 1990 هنگامی که دو مردم singlehandedly از شرکت مک دونالد در زمان، من نمی توانم فکر می کنم یک مورد بزرگتر از دیوید مقابله با جالوت در دادگاه. برای در دست کت و شلوار ما، ما در حال نامگذاری بزرگترین بازیگران در نسل کشی جهانی را به عنوان پس از توطئه برای ارتکاب و پنهان قرن غارت، قتل و فساد است.

ما تلفن havebeen در حال حاضر ده ها تن از کسانی که می خواهند از ما حمایت و آن را به جلو از موارد خود را، و رسانه ها وعده مصاحبه آب گرفتگی. واضح است، ما به یک زه زده اند.

بیایید در مورد هدف ما روشن است.

این دعوی به خودی خود نیست، اما یک گام، هرچند بزرگ، برای سرنگون کردن و کلیسا را از ازادی محروم کردن خود حاکم بر شرکت های کلیسا، دولت و کسب و کار که ویران در جهان ما wreaked. برای این سرعت اتحاد نامقدس پشت نابودی میلیون ها نفر از مردم بوده است و تهدید در حال رشد به رفاه فرزندان ما، آزادی ما و سیاره ما به شمار است.

بنابراین، ما برای حل و فصل مالی و یا “جبران” از این الیگارشی نیست. سرطان هیچ چیز راضی کردن کامپیوتر برای آنچه آنها انجام داده اند، و وکلای آنها حسن نیت خودشان از مسئولیت خود خرید برای کشتار دسته جمعی است. این آسیب “شخصی” طرح دعوی در دادگاه اما یک ضربه با هدف در قدرت از کسب و کار، کلیسا و دولت است.

بنابراین، اگر عدالت این است که آمده، آن را نمی خواهد اتفاق می افتد را از طریق تصمیم دادگاه اما با خلاص شدن از این نهاد استبدادی در مجموع و بازسازی جهان ما به طوری که جنایات خود را هرگز تکرار نخواهد شد. ما می خواهیم واتیکان و گرسنه سود شرکت های دارویی از دست رفته در مجموع، به سادگی تغییر نیست. ما این اقدام کلاس را ببینید، به این معناست که به پایان است.

این واقعیت امروز کاناتا پیام روز که تند و تلخ تر می سازد.

سه سال پیش، گروهی از وطن پرستان در وینیپگ اعلام تشکیل جمهوری کاناتا: چمن جنبش ریشه کسانی که فرود آمده از مردم بومی و اروپایی که در حال مصمم نه تنها به قطع روابط با خیالی “تاج و تخت انگلستان”، اما به انجام این کار به منظور بازگشت به زمین، ثروت و قدرت را به همه مردم ما از چند که در حال حاضر آن را در انحصار.

ما که در این راه از حاکمیت و استقلال را آغاز کرده کامل رئالیست هستند. ما می دانیم که چنین جمهوری از برابر حسن نیت در مورد اعلامیه ها و “رادیکالیسم اینترنتی،” اما بر روی زمین به یک جامعه جدید در داخل پوسته قدیمی است. و اولین اقدام عملی در جهت تحقق این هدف، ایجاد یک چارچوب اخلاقی از طریق یک سیستم جدید قضایی بر اساس قانون دادگاه های مشترک تحت مقامات جمهوری ما از کاناتا.

مورد اول که به چنین سیستم جدید دادگاه علیه به اصطلاح از تاج و تخت انگلستان و واتیکان برای قرن ها از ترور و سرقت در برابر همه مردم کانادا می شود.

مورد که توسط جیسون بومن در تاریخ 9 ژوئیه در دادگاه فدرال استدلال رگبار باز کردن در این کمپین به جابجا کردن تاج و کلیسا در کشور ما است.

شخصا احساس می کنم بسیاری از ارواح و اجداد و ببینم که آنچه ما انجام می دهند در این هفته است. از بسیاری جهات من احساس مانند من هستم ادامه کار ناتمام بزرگ، بزرگ، بزرگ پدر بزرگ من فیلیپ آنت، بالا کشاورز کانادا که مبارزه در جنبش میهن پرستی اگر 1837 به بیش از پرتاب اولیگارشی نامیده می شود جمع و جور خانواده که از بسیاری جهات هنوز قوانین کانادا و جهان ما است.

ما در حال مبارزه با جنگ سامی پدربزرگ من و دیگران دو قرن پیش به راه انداخت چرا که جنبش سرکوب شد، و تاج و کلیسا و دوستان ثروتمند آنها در کانادا بر مسند نشانده شد. در سال سامی میهن پرستان شکست خوردند، اولین مرگبار “مدرسه هندی مسکونی” توسط تاج و تخت در مدرسه “موهاک” در Brantford، انتاریو ایجاد شده است. این ضربه نه تنها در مردم بومی، اما در هر مهاجر اروپا انجام شد، به تحمیل استبداد ذهنی و معنوی از اسقف ها و بانکداران در کشور ما که از آن ما در حال مبارزه برای ظهور است.

بیش از نیمی از کانادایی ها نظرسنجی با ما هستند و می خواهند پایان دادن به روابط خود را با تاج و تخت. اما ما فقط در حال تغییر از گارد سیاسی پیش بینی نیست، با نخبگان جدید در حال اجرا نشان می دهد در زیر یک پرچم جدید. ما باید دستیابی به آزادی ذهنی و معنوی اصلاحات قبل از یک واقعیت اجتماعی جدید امکان پذیر است.

در تاریخ 9 ژوئیه، ما در حال آغاز این رهایی. ما به شما نیاز دارید را به هیئت مدیره نه تنها صعود اما از تلاش های ما برای تبدیل زندگی خود و جامعه خود را از پایین به بالا استفاده کنید.

تماس با ما داستان خود را ارسال. به اشتراک گذاشتن پیام های ما و شما ارسال لوله ای که سند حسن نیت طرح دعوی در دادگاه در حال اجرا است. و رستاخیز رویاهای از قدیمیترین اجداد ما از دو ردیف صدف براق و زیبایی که سرخ پوستان امریکایی بجای پول مصرف میکردند که بومی و مهاجر به اشتراک گذاشته شده تمام زمین به همان اندازه، و در صلح است.

این شادی و افتخار این را دارد تا در ایستادن با شما در این علت، و نبرد است.
(آمار ساعات روز: یو تیوب ارسال 4 جولای تورنتو کنفرانس مطبوعاتی)
جمهوری از کاناتا

انجمن دادستان شهروند

ACP – کانادا

برای آزادی فوری 1ST، سال 2012، تورنتو، کانادا

ACP / ITCCS مشترک اطلاعیه مطبوعاتی و بیانیه آمده است: گروه قربانی شهروند شروع دادرسی در دادگاه فدرال کانادا علیه واتیکان، کلیسای متحده کانادا، ملکه، دولت هارپر و بزرگ داروسازی به اتهام دخالت آنها در توطئه گسترده مربوط به جنایت علیه بشریت، نسل کشی و فساد سازمانی. سابق یک طرف حرکت در ماده کوین آنت و همکاران. در مقابل دولت واتیکان پاپ بندیکت شانزدهم، و همکاران، قرار است در دادگاه فدرال در تورنتو در روز دوشنبه ژوئیه 9th توان استدلال کرد. سرعت کنفرانس مطبوعاتی برای جولای 4th در ساختمان دادگاه فدرال در مورد ملکه خیابان برنامه ریزی در تورنتو در 1:00 بعد از ظهر) برای اولین بار، مدرسه، کلیسا، سوء استفاده جنسی و پزشکی کانابیس قربانیان مسکونی پیوستن به نیروهای در جستجوی بی سابقه ای برای عدالت – قبل از امید بستن به خارج از کانادا به عنوان یک ملت است. نگاه کنید به: گزارش تصویری: REV. کوین آنت – بیانیه عمومی واتیکان / و جمهوری کاناتا (کانادا) در این مصاحبه تصویری با آلفرد Lambremont Webre، REV. کوین آنت، مورد بحث اعلام عمومی به Ratzinger پاپ و واتیکان بیان کرد که اگر اقدامات خاص توسط پاپ و واتیکان سپتامبر 15، 2012 گرفته شده است، “هر رومی شناخته شده کشیش کاتولیک یا رسمی که به سرعت صدمه زده یک کودک و یا محافظت از کسانی که در نظر عموم توسط شبکه ما به نام، و در نظر عموم، از کلیساهای خود دستگیر و اخراج شده است. ”

کوین آنت (بازیگری وزیر بین المللی دادگاه توی جنایت کلیسا و دولت، و یا ITCCS)، و جیسون بومن (موسس، انجمن از دادستان شهروند، یا ACP)، که در حال رهبری به سرعت در حال رشد تعداد قربانیان کانادا در چالش کلاس اقدام بی سابقه ای در دادگاه فدرال است.

به نمایندگی از خود و شاکی اعلام نشده تعداد Kirchberg، بومن و تیم او به دست آمده تاریخ شنوایی، حرکت و برنامه به پرونده مواد ورزش های مخفی در یک طرف پایه سابق در شعبه تورنتو از دادگاه فدرال کانادا در روزهای آینده است. (- و حسن نیت حتی از دانستن آنچه اتفاق می افتد در زمان استماع دادرسی در دادگاه در تاریخ 9th محروم – از یک طرف به معنی مدت که تمام احزاب در مخالفت با منع دسترسی به همه براده دادگاه است حداقل در حال حاضر – و یا تا زمانی که دادگاه حکم دیگر عاقلانه) است.

در حالی که جنبه های خاصی از این ورزش اول تحت تایید تنگ باقی می ماند، برخی از طرفین دعوا سخن گفتن و تشویق قربانیان به گام به جلو از داخل کانادا – و در سراسر جهان است.

“این است که بزرگ شدن – جهانی. در نهایت ما باید فرصت را به ایستادن با هم به عنوان شهروندان مظلوم و روز ما در دادگاه – این فرصت ما به دنبال عدالت است، “می گوید: ارین، دولت خلاف کاران توطئه که به سرعت خسته خانواده اش زندگی، صرفه جویی در پرداخت برای او مخارج خود را قانونی کدام بخش از او در هیچ کجای آنچه او “عدالت مضحک” است.

“سخت کوش، مردم صادقانه مثل ما به سادگی Havering در نهایت به اندازه کافی بود. بومن می افزاید: “شهروندان حق دارند به دنبال عدالت است. “… و این دقیقا همان چیزی است که ما تعیین کرده اند به انجام این کار است. ما قصد داریم به دنبال حکم بازداشت و آماده هستند تا تحت تعقیب قرار دادن این احزاب متهم خود را به قانون طبق. هیچ بازی های بیشتر قضایی منحرف – زمان به حساب می آیند “.

ساکنان کانادا که زیر و بمی صدا در هر دو رده مناسب به سوالات، از صدور گواهینامه از شرکت کنندگان در کلاس نیاز ندارد تا برای مدتی به نهایی شدن (همه شرکت کنندگان باید توسط دولت حمایت تخلف صدمه)

کلیسای دولت جنایی توطئه
توطئه دولت churchmusic دارویی
برای کسب اطلاعات کامل و یا برای پیوستن به بازدید: https://federalclassactions.wordpress.com
تماس با ما مطبوعات: جیسون بومن (705) 250-0221 و یا کوین آنت (250) 591-4573
canada.acp @ gmail.com | hiddenfromhistory1@gmail.com

آخرین اخبار – خرداد 29، 2012

نشت رسانه های تاریخی مورد توطئه علیه واتیکان و تاج و تخت انگلستان در دادگاه فدرال کانادا راه اندازی شد

کلاس کت و شلوار اقدام برای اولین بار از گونه های آن، با هدف در کلیساها، دولت و شرکت های بزرگ دارویی

تورنتو، کانادا:
رسانه های آزاد مشترک توسط انجمن از دادستان های شهروند (ACP) و دادگاه بین المللی را به جنایات کلیسا و دولت (ITCCS) به “روز کانادا” منتشر خواهد شد، جولای 1، 2012.

این اعلام کرد اولین کلاس طرح دعوی در دادگاه، در تاریخ کانادا به نام به عنوان مدافعین واتیکان، تاج و تخت انگلستان، کانادا و کلیساها آن، و شرکت های دارویی بزرگ، که همه آنها متهم به جنایت علیه بشریت و توطئه جنایتکارانه است.

طرح دعوی در دادگاه توسط بومن جیسون ACP و REV آورده است. آنت کوین ITCCS ها، به نمایندگی از گروه را از بسیاری دیگر.

طرح دعوی در دادگاه می شوند که جزئیات در یک کنفرانس مطبوعاتی جامد در تاریخ تشکیل پرونده در دادگاه فدرال، روز چهارشنبه، 4 جولای در 13:00 EST در 180 ملکه خیابان غرب در تورنتو توضیح داده شده است.

یک نسخه از بیانیه مطبوعاتی در جولای 1 به آن وصل شده است.

قربانیان کلیسا، دولت و بزرگ دارویی در نهایت اتحاد دماغ برای پایان دادن به ترور آنها، گفت: “کوین آنت.

“در میان شاکیان دیگر در عمل کلاس ما باشید بازماندگان نسل کشی در کانادا علیه مردم بومی، که آیا در دادگاه روز خود را هرگز به حال. شستشو سفید است بیش از. بیش از 50.000 به قتل کودکان حسن نیت در نهایت بپرسید مقابله با کانادا و کلیسای کاتولیک، کلیسای آنگلیکان و متحده و قرار دادن همه آنها را محاکمه کند. ”

اطلاعات تماس با جیسون بومن 705-250-0221 و کوین آنت در 250-591-4573.

 
شواهد از نسل کشی در کانادا و سایر جرایم علیه بی گناه در http://www.hiddennolonger.com و در وب سایت از دادگاه بین المللی را به جنایات کلیسا و دولت در http://www.itccs.org.
پیام های خود را برای کوین آنت را می توان در 250-591-4573 (کانادا) باقی مانده است.
سازمان دیده بان فیلم مستند برنده جایزه کوین مصر در http://www.hiddenfromhistory.org وب سایت خود را
خودم رو دادم به کوین آنت هند نام او، صدای قوی عقاب، در سال 2004 وقتی که من او را به ملت Anishinabe ما به تصویب رسید. او حامل این نام با افتخار از آنجا که او در حال انجام کار او به انجام این کار دیر شده بود، برای گفتن به مردم خود را از اشتباهات و اعمال آنها است. او صحبت می کند به شدت و با حقیقت. او برای صندلی و کودکان به قتل رساندند صحبت می کند. من خواهش میکنم از همه به گوش دادن به او و او را خوش آمد می گوییم. – لوئیس رئیس دانیلز – سالمند زمزمه باد، لاک پشت قبیله، ملت Anishinabe، وینیپگ، مانیتوبا

توسط Jason J. بومن در سال 2012 تاسیس شد، ACP داوطلب سپاه از شهروندان و دادستان شهروند که به دنبال عدالت در جاهای دیگر به نمایندگی از قربانیان جنایتکاران در موارد سنت مقامات اکراه دارند و یا عاقلانه دیگر تمایلی به عمل ضد فساد است.

آدرس ایمیل خود را در زیر را وارد کنید و یا اقامت برای اطلاعات بیشتر.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s